
Wholesale Women's Sweet Stylish Copper Star Heartshaped Zircon Jewelry Pendant Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images





Wholesale Women's Sweet Stylish Copper Star Heartshaped Zircon Jewelry Pendant Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























