
Wholesale Women's Titanium Steel And Alloy Simple Geometric Handmade Pendant Necklace With Ball Chain
Wholesale Women's Titanium Steel And Alloy Simple Geometric Handmade Pendant Necklace With Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images






Wholesale Women's Titanium Steel And Alloy Simple Geometric Handmade Pendant Necklace With Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























