
Wholesale Women's Titanium Steel Heart Shape Ring With Celtic Logo And Electroplating Design
Wholesale Women's Titanium Steel Heart Shape Ring With Celtic Logo And Electroplating Design
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 12 Yards |
| Style | Personality,Ethnic,National Style |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.87
-65%$3.87
$1.35More Images





Wholesale Women's Titanium Steel Heart Shape Ring With Celtic Logo And Electroplating Design
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 12 Yards |
| Style | Personality,Ethnic,National Style |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 12 Yards |
| Style | Personality,Ethnic,National Style |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























