
Wholesale Women's Vintage Geometric Copper Eye Ring With Oil Dripping Enamel And Electroplating
Wholesale Women's Vintage Geometric Copper Eye Ring With Oil Dripping Enamel And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.65
-65%$2.65
$0.93More Images









Wholesale Women's Vintage Geometric Copper Eye Ring With Oil Dripping Enamel And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























