
Wholesale Women's Vintage Geometric Copper Zircon Microembedded O Chain Necklace And Earrings Set With Electroplating
Wholesale Women's Vintage Geometric Copper Zircon Microembedded O Chain Necklace And Earrings Set With Electroplating
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pattern | Round |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images






Wholesale Women's Vintage Geometric Copper Zircon Microembedded O Chain Necklace And Earrings Set With Electroplating
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pattern | Round |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pattern | Round |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























