
Wholesale Zircon Diamond Love Bear Pendant Jewelry Fashion Style Twisted Chain
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Original: $2.57
-65%$2.57
$0.90More Images









Wholesale Zircon Diamond Love Bear Pendant Jewelry Fashion Style Twisted Chain
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |























