
Wholesale Zircon Fashion Cold Style Ring With Geometric Pattern Microinlaid With Full Diamond Opening Adjustable
Wholesale Zircon Fashion Cold Style Ring With Geometric Pattern Microinlaid With Full Diamond Opening Adjustable
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 3g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images




Wholesale Zircon Fashion Cold Style Ring With Geometric Pattern Microinlaid With Full Diamond Opening Adjustable
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 3g |























