
Wholesale Zircon Hollow Flower Earrings Fashion Retro Style With Geometric Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images







Wholesale Zircon Hollow Flower Earrings Fashion Retro Style With Geometric Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























