
Wholesale Zircon Open Ring Geometric Style For Women And Unisex
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |
Original: $2.79
-65%$2.79
$0.98More Images




Wholesale Zircon Open Ring Geometric Style For Women And Unisex
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |























