🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Alloy Double Layer Snake Bone Necklace With Diamond And English Letter Pendant
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,See Details |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacked Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Select Color
Select Spec
From $0.52
Original: $1.50
-65%Women's Alloy Double Layer Snake Bone Necklace With Diamond And English Letter Pendant—
$1.50
$0.52More Images








Women's Alloy Double Layer Snake Bone Necklace With Diamond And English Letter Pendant
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,See Details |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacked Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,See Details |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacked Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























