
Women's Alloy Necklace Geometric Shape Electroplated With Heart And Star Patterns
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images







Women's Alloy Necklace Geometric Shape Electroplated With Heart And Star Patterns
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























