
Women's Alloy Square Multicolored Gemstone Imitation Zirconium Engagement Ring With Geometric Design And Electroplating
Women's Alloy Square Multicolored Gemstone Imitation Zirconium Engagement Ring With Geometric Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images




Women's Alloy Square Multicolored Gemstone Imitation Zirconium Engagement Ring With Geometric Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























