
Women's Bohemian Retro Black Agate Spoon Moonstone Open Ring Copper Electroplated Geometric
Women's Bohemian Retro Black Agate Spoon Moonstone Open Ring Copper Electroplated Geometric
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Female |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images






Women's Bohemian Retro Black Agate Spoon Moonstone Open Ring Copper Electroplated Geometric
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Female |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Female |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























