
Women's Copper Finger Ring With Flower And Geometric Pattern Antique Exquisite Electroplated Pastoral Style
Women's Copper Finger Ring With Flower And Geometric Pattern Antique Exquisite Electroplated Pastoral Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images





Women's Copper Finger Ring With Flower And Geometric Pattern Antique Exquisite Electroplated Pastoral Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























