
Women's Copper Geometric Devil's Eye Ring With Electroplating Design Simple Style
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images






Women's Copper Geometric Devil's Eye Ring With Electroplating Design Simple Style
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























