
Women's Copper Geometric Zirconia Style Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.42
-65%$1.42
$0.50More Images





Women's Copper Geometric Zirconia Style Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























