
Women's Copper Open Ring With Geometric Wave Pattern Silver And Gold Plated In Normcore And Minimalist Style
Women's Copper Open Ring With Geometric Wave Pattern Silver And Gold Plated In Normcore And Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images



Women's Copper Open Ring With Geometric Wave Pattern Silver And Gold Plated In Normcore And Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























