
Women's Copper Ring With Geometric Design Inlaid With Zircon Angel Eye Devil's Eye
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Women's Copper Ring With Geometric Design Inlaid With Zircon Angel Eye Devil's Eye
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |























