
Women's Copper Ring With Peacock Blue Color Oil Dripping Drawing Design Lace Hollow Thin Crown Geometric Pattern Inlaid Zircon British Retro Style
Women's Copper Ring With Peacock Blue Color Oil Dripping Drawing Design Lace Hollow Thin Crown Geometric Pattern Inlaid Zircon British Retro Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Crown,Geometric Type |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.26
-65%$2.26
$0.79More Images




Women's Copper Ring With Peacock Blue Color Oil Dripping Drawing Design Lace Hollow Thin Crown Geometric Pattern Inlaid Zircon British Retro Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Crown,Geometric Type |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Crown,Geometric Type |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























