
Women's Fabric Handmade Flower Pattern Camellia Bow Tie Necklace Choker Clavicle Chain
| Chain Style | Cord Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images





Women's Fabric Handmade Flower Pattern Camellia Bow Tie Necklace Choker Clavicle Chain
| Chain Style | Cord Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cord Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Fabric |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |























