
Women's Fashion Flower Artificial Zircon Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images




Women's Fashion Flower Artificial Zircon Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























