
Women's Fashion Jewelry Set With Zircon Pearl Flower Pendant And Rose Gold Plated Environmental Protection Copper Ochain And Diamond Design
Women's Fashion Jewelry Set With Zircon Pearl Flower Pendant And Rose Gold Plated Environmental Protection Copper Ochain And Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers |
| Pendant Material | Zircon + Pearl |
| Style | Fashion Ol |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images





Women's Fashion Jewelry Set With Zircon Pearl Flower Pendant And Rose Gold Plated Environmental Protection Copper Ochain And Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers |
| Pendant Material | Zircon + Pearl |
| Style | Fashion Ol |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers |
| Pendant Material | Zircon + Pearl |
| Style | Fashion Ol |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |























