
Women's Fashion Simple Light Luxury Temperament Love Double Layer Clavicle Necklace Copper Material Heart Pattern Electroplating Treatment
Women's Fashion Simple Light Luxury Temperament Love Double Layer Clavicle Necklace Copper Material Heart Pattern Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images





Women's Fashion Simple Light Luxury Temperament Love Double Layer Clavicle Necklace Copper Material Heart Pattern Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























