🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Geometric Drop Shape Copper Ring With Zirconia Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Select Spec
Select Color
From $0.61
Original: $1.73
-65%Women's Geometric Drop Shape Copper Ring With Zirconia Light Luxury Style—
$1.73
$0.61More Images




Women's Geometric Drop Shape Copper Ring With Zirconia Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























