
Women's Jewelry Twopiece Set With O Chain Stainless Steel Copper Zircon Glass Plants And Flowers Electroplated
Women's Jewelry Twopiece Set With O Chain Stainless Steel Copper Zircon Glass Plants And Flowers Electroplated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper,Zircon,Glass |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images











Women's Jewelry Twopiece Set With O Chain Stainless Steel Copper Zircon Glass Plants And Flowers Electroplated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper,Zircon,Glass |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper,Zircon,Glass |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























