
Women's Light Luxury Geometric Artificial Zircon Flower Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images





Women's Light Luxury Geometric Artificial Zircon Flower Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |























