
Women's Minimalist Plant Flowers Gold Plated Copper And Artificial Zircon Necklace And Earrings Set
Women's Minimalist Plant Flowers Gold Plated Copper And Artificial Zircon Necklace And Earrings Set
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Style | Minimalist,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images






Women's Minimalist Plant Flowers Gold Plated Copper And Artificial Zircon Necklace And Earrings Set
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Style | Minimalist,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Style | Minimalist,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























