
Women's Moissanite 925 Silver Bow Tassel Pendant Cross Chain Highend Electroplated Necklace
Women's Moissanite 925 Silver Bow Tassel Pendant Cross Chain Highend Electroplated Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $13.57
-65%$13.57
$4.75More Images



Women's Moissanite 925 Silver Bow Tassel Pendant Cross Chain Highend Electroplated Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























