
Women's Pearl Geometric Minimalist Water Wave Chain Electroplated Clavicle Necklace
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl,One Size Fits All |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $6.61
-65%$6.61
$2.31More Images




















Women's Pearl Geometric Minimalist Water Wave Chain Electroplated Clavicle Necklace
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl,One Size Fits All |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl,One Size Fits All |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |























