
Women's Rococo Style Bow Pendant Necklace With Cultured Ruby Emerald 925 Silver O Word Chain Electroplated
Women's Rococo Style Bow Pendant Necklace With Cultured Ruby Emerald 925 Silver O Word Chain Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Rococo Style,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Original: $58.60
-65%$58.60
$20.51More Images





Women's Rococo Style Bow Pendant Necklace With Cultured Ruby Emerald 925 Silver O Word Chain Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Rococo Style,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Rococo Style,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |























