
Women's Simple Fashion Cross Ring Copper With Small Zircon Inlay Geometric Style Electroplated
Women's Simple Fashion Cross Ring Copper With Small Zircon Inlay Geometric Style Electroplated
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Women's Simple Fashion Cross Ring Copper With Small Zircon Inlay Geometric Style Electroplated
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























