
Women's Titanium Steel Heart Pattern Mixed Gem Inlay Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
More Images




Women's Titanium Steel Heart Pattern Mixed Gem Inlay Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























