
Women's Vintage Geometric Copper Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images




Women's Vintage Geometric Copper Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























