
Zinc Alloy Flower Dripping Oil Women's Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Original Design |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | New Chinese Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images











Zinc Alloy Flower Dripping Oil Women's Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Original Design |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | New Chinese Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Original Design |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | New Chinese Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























