
Wholesale Cultured Emerald And Diamond Set Crownshaped S925 Silver Ring For Women
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Crown |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
More Images





Wholesale Cultured Emerald And Diamond Set Crownshaped S925 Silver Ring For Women
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Crown |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Crown |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |





















