
Wholesale Light Luxury Geometric Aquatic Agate Ring Made Of S925 Sterling Silver Plated With 14K Gold For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Aquatic Agate Ring Made Of S925 Sterling Silver Plated With 14K Gold For Women
| Gender | Quadrilateral Aquatic Agate Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $29.17
-65%$29.17
$10.21More Images



Wholesale Light Luxury Geometric Aquatic Agate Ring Made Of S925 Sterling Silver Plated With 14K Gold For Women
| Gender | Quadrilateral Aquatic Agate Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Quadrilateral Aquatic Agate Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |





















