
Wholesale Geometric Light Luxury Style Inlaid Zircon S925 Silver Plated 14K Gold Aquagate Twopiece Women's Ring
Wholesale Geometric Light Luxury Style Inlaid Zircon S925 Silver Plated 14K Gold Aquagate Twopiece Women's Ring
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meidu 8 |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 50g |
Original: $38.02
-65%$38.02
$13.31More Images





Wholesale Geometric Light Luxury Style Inlaid Zircon S925 Silver Plated 14K Gold Aquagate Twopiece Women's Ring
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meidu 8 |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meidu 8 |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 50g |





















