
Wholesale Princess Silver Ring Set With Diamonds In Bow Shape
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Bow |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
More Images



Wholesale Princess Silver Ring Set With Diamonds In Bow Shape
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Bow |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Bow |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |





















