
Wholesale Geometric Simple Electroplated S925 Silver White Zircon Moon Tassel Earrings For Women
Wholesale Geometric Simple Electroplated S925 Silver White Zircon Moon Tassel Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Quality Of Precious Metals | 2.18 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Geometric Simple Electroplated S925 Silver White Zircon Moon Tassel Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Quality Of Precious Metals | 2.18 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Quality Of Precious Metals | 2.18 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 50g |





















