
Wholesale Retro Geometric Cultivated Emerald S925 Sterling Silver Ring Set With Diamonds For Women
Wholesale Retro Geometric Cultivated Emerald S925 Sterling Silver Ring Set With Diamonds For Women
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 100g |
More Images




Wholesale Retro Geometric Cultivated Emerald S925 Sterling Silver Ring Set With Diamonds For Women
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 100g |





















