
Wholesale Unique Geometric Green Moss Stone Stacking Ring S925 Silver Inlaid Water Grass Agate Electroplated Unisex
Wholesale Unique Geometric Green Moss Stone Stacking Ring S925 Silver Inlaid Water Grass Agate Electroplated Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $29.52
-65%$29.52
$10.33More Images





Wholesale Unique Geometric Green Moss Stone Stacking Ring S925 Silver Inlaid Water Grass Agate Electroplated Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 100g |





















