
Wholesale Geometric Electroplated 925 Silver Ring Light Luxury Personality Unisex Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $32.72
-65%$32.72
$11.45More Images




Wholesale Geometric Electroplated 925 Silver Ring Light Luxury Personality Unisex Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 100g |





















