
Alloy Clavicle Chain Star Pattern Doublelayer Stacked Necklace For Women Spray Painted
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Spray Paint |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.27
-65%$1.27
$0.44More Images






Alloy Clavicle Chain Star Pattern Doublelayer Stacked Necklace For Women Spray Painted
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Spray Paint |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Spray Paint |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |





















