
Jewelry Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern And Diamond For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Cross,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 11g |
More Images





Jewelry Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern And Diamond For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Cross,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Cross,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 11g |





















