
Wholesale Jewelry Copper Plated Real Gold Figaro Pendant Cross Necklace Retro Palace Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
More Images








Wholesale Jewelry Copper Plated Real Gold Figaro Pendant Cross Necklace Retro Palace Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















