
Wholesale Women's Light Luxury Elegant Highend Rotatable Super Flash Zircon Clavicle Chain Necklace Alloy Copper Geometric Electroplating
Wholesale Women's Light Luxury Elegant Highend Rotatable Super Flash Zircon Clavicle Chain Necklace Alloy Copper Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Women's Light Luxury Elegant Highend Rotatable Super Flash Zircon Clavicle Chain Necklace Alloy Copper Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















