
Clavicle Necklace Ecofriendly Brass With Letters Numbers Text Pattern And Diamond Styling
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Eco-Friendly Brass |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images






























Clavicle Necklace Ecofriendly Brass With Letters Numbers Text Pattern And Diamond Styling
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Eco-Friendly Brass |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Eco-Friendly Brass |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |





















