
Jewelry Hiphop Cross Pendant Clavicle Chain Necklace Dark Gothic Style Metal Alloy Electroplated Geometric
Jewelry Hiphop Cross Pendant Clavicle Chain Necklace Dark Gothic Style Metal Alloy Electroplated Geometric
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Jewelry Hiphop Cross Pendant Clavicle Chain Necklace Dark Gothic Style Metal Alloy Electroplated Geometric
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |





















