
Wholesale Wooden Pendant Necklace With Artificial Crystal Inlaid Geometric Pattern Vintage Style
Wholesale Wooden Pendant Necklace With Artificial Crystal Inlaid Geometric Pattern Vintage Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Crystal |
| Weight | 112g |
Original: $5.33
-65%$5.33
$1.87More Images





Wholesale Wooden Pendant Necklace With Artificial Crystal Inlaid Geometric Pattern Vintage Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Crystal |
| Weight | 112g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Crystal |
| Weight | 112g |





















