
Wholesale Titanium Steel Cross Pendant Jewelry With Pearl Chain And Electroplating Treatment
Wholesale Titanium Steel Cross Pendant Jewelry With Pearl Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Exotic,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images







Wholesale Titanium Steel Cross Pendant Jewelry With Pearl Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Exotic,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Exotic,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















